Babysitter in Antwerpen: Dylan

Dylan

Babysitter in Antwerpen: Dylan

Dylan

Leeftijd
25
Uurtarief
€ 9,00/uur
Laatste activiteit:

Hallo. Ben Dylan. Ik ben 25. Ik ben op het moment aan het wachten op de uitslag van mijn school. Dat is tegen eind Juni dus ik heb wat vrije tijd. Ik studeer af als kinderbegeleider. Ervaring met kinderen is er zeker. Wil je verder iets weten laten het zeker weten


Ervaring
> 2 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter

Officieel Identiteitsbewijs
Dylan heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie
Criminal Record Certificate - Model 2
Dylan heeft een Criminal Record Certificate - Model 2, gecontroleerd door Babysits. Meer informatie
Uitgegeven op: 20 juni 2025

Voor je veiligheid, communiceer en betaal altijd via Babysits. Zo kunnen we helpen als er iets misgaat en kun je reviews achterlaten. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 15 juni 2025

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
0 keer

Onderwijs en certificeringen


Mijn babysit-superkrachten

Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Bezig met laden...

Dylan heeft verstrekt

Dylan heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie
E-mailadres
Telefoonnummer
▒▒▒▒▒▒▒▒ 4
Facebook-account

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2016
Laatste activiteit

Deel dit profiel



Meld je gratis aan
Babysitter in Antwerpen: Dylan
Leeftijd
25
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 30% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je terug. Babysitters die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus beïnvloed wordt.

Veilige transacties

Je geld wordt veilig bewaard gedurende de hele transactie. We geven het pas vrij aan de babysitter 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons ondersteuningsteam. Ze staan klaar om te helpen.