Babysitter in Gent: Hilda

Hilda

Babysitter in Gent: Hilda

Hilda

Leeftijd
24
Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Hallo, Mijn naam is Hilda, ik ben 24 jaar oud. Ik heb zelf 3 nichtjes en 1 neefje van 1, 2, 4 en 8 jaar waar ik regelmatig op let. Samen spelen we, lezen we boeken of gaan we wandelen. Ik vind het erg leuk om met kinderen bezig te zijn en zorg graag voor een veilige en gezellige omgeving. Ik heb 3 jaar ervaring en kan me flexibel aanpassen zowel doordeweeks als in het weekend. Mijn uurtarief ligt..


Ervaring
> 3 jaar

Officieel Identiteitsbewijs
Hilda heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 4 oktober 2025

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Albanees
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
0 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Onderwijsgegevens
Boekhouden

Mijn babysit-superkrachten

Tekenen
Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Gent, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Oktober 2025
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
100%
Gemiddelde reactietijd
1 week

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Gent: Hilda
Leeftijd
24
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je terug. Babysitters die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus beïnvloed wordt.

Veilige transacties

Je geld wordt veilig bewaard gedurende de hele transactie. We geven het pas vrij aan de babysitter 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.