Babysitjob in Antwerpen: Michelle

Michelle

Babysitjob in Antwerpen: Michelle

Michelle

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

We zijn een gezin met 2 jonge kindjes die op zoek is naar iemand om ons wat te helpen op woensdagnamiddag. Dit kan ook nog meer worden maar voor nu enkel op woensdag. Onze 2 zoontjes zijn heel gelukkige mannetjes en spelen graag met vanalles en nog wat.

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Nieuwsgierig
  • Speels

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Baby
  • Peuter

Officieel Identiteitsbewijs
Michelle heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 3 februari 2025

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Nanny
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
28 keer

Wij zoeken een babysitter die open staat voor

Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Nanny vacature in Antwerpen, Antwerpen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Oktober 2024
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
26%
Gemiddelde reactietijd
4 dagen

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Antwerpen: Michelle
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je terug. Babysitters die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus beïnvloed wordt.

Veilige transacties

Je geld wordt veilig bewaard gedurende de hele transactie. We geven het pas vrij aan de babysitter 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.