Babysitjob in Gent: Florence

Florence

Babysitjob in Gent: Florence

Florence

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben een gezin op zoek naar een betrouwbare en enthousiaste babysitter om onze twee drukke en speelse peuters op te passen. Onze kinderen zijn erg energiek en liefhebbend en we zijn op zoek naar iemand die goed met hen kan omgaan. We zouden het op prijs stellen als de babysitter bij ons thuis kan komen, zodat de kinderen zich in hun vertrouwde omgeving kunnen vermaken. Aarzel niet om contact met..

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Speels
  • Liefhebbend

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Kleuter

Officieel Identiteitsbewijs
Florence heeft met succes een identiteitsbewijs verstrekt en de fotoverificatiecontroles doorstaan. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 23 juli 2024

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
20 keer


Locatie

Babysitjob in Gent, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2024
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
14%
Gemiddelde reactietijd
1 dag

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Gent: Florence
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je terug. Babysitters die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus beïnvloed wordt.

Veilige transacties

Je geld wordt veilig bewaard gedurende de hele transactie. We geven het pas vrij aan de babysitter 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.