Babysitter in Hasselt: Emma

Emma

Babysitter in Hasselt: Emma

Emma

Leeftijd
16
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid van Babysits om dit volledige profiel te bekijken.

Laatste activiteit:

Ik ben een enthousiaste tiener die graag op kinderen past. Hoewel ik nog geen ervaring heb, ben ik vriendelijk, zorgzaam en verantwoordelijk. Ik kan voorlezen, knutselen en leuke spelletjes doen. Ik ben ook comfortabel met huisdieren en kan kinderen helpen met hun huiswerk. Ik heb een opleiding in de humane wetenschappen. Ik kijk er naar uit om uw kinderen te leren kennen en hen een fijne tijd te..

Kenmerken
  • Vriendelijk
  • Zorgzaam
  • Verantwoordelijk

Ervaring
> 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Lagere school

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 13 juli 2025

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Humane wetenschappen

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Hasselt, Limburg, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Apple-account
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2025
Laatste activiteit

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Hasselt: Emma
Leeftijd
16
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Onze Ledenbeschermingsvergoeding is verplicht wanneer je kinderopvang boekt op Babysits. Het wordt toegevoegd aan elke boeking die is gemaakt met de 'Boek nu' knop. De vergoeding is 3% voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Geld-terug garantie

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je terug. Babysitters die niet komen opdagen, kunnen zien dat hun profielstatus beïnvloed wordt.

Veilige transacties

Je geld wordt veilig bewaard gedurende de hele transactie. We geven het pas vrij aan de babysitter 24 uur nadat je boeking eindigt, zodat je tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.