Babysitjob in Aalst: Dimi

Dimi

Babysitjob in Aalst: Dimi

Dimi

Uurtarief
€ 14,00/uur
Laatste activiteit:

Wij zijn een gezin met zes kinderen in de leeftijden kleuter, lagere school en tiener, die op zoek zijn naar een betrouwbare hebben we er 2. Soms hebben we er 4. En soms allemaal. Onze kinderen zijn energiek, speels en liefhebbend. We zoeken iemand die comfortabel is met onze levendige gezinssfeer.

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Speels
  • Liefhebbend
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Dimi en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
4+
Leeftijd van kinderen
  • Kleuter
  • Lagere school
  • Tiener

Officieel Identiteitsbewijs
Dimi heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 29 juli 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
3 keer


Locatie

Babysitjob in Aalst, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Facebook-account

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2026
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
0%

Deel dit profiel


Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Aalst: Dimi
Uurtarief
€ 14,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.