Babysitjob in Aarschot: Dries

Dries

Babysitjob in Aarschot: Dries

Dries Nieuw

Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Onze sportieve en creatieve kinderen zoeken een spontane Babysitter die graag met dieren omgaat! Ze houden van buiten spelen en knutselen. Iemand die vriendelijk en betrouwbaar is verdient de voorkeur. Je bent van harte welkom bij ons thuis!

Kenmerken van de kinderen
  • Sportief
  • Creatief
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Dries en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Dries heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 1 oktober 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands

Wij zoeken een babysitter die open staat voor

Huisdieren

Locatie

Babysitjob in Aarschot, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Oktober 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel


Ontdek andere opties in en rondom Aarschot


• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Aarschot: Dries
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.