Babysitjob in Balegem: Naomi

Naomi

Babysitjob in Balegem: Naomi

Naomi

Uurtarief
€ 8,00/uur
Laatste activiteit:

Hallo! Wij zijn Naomi & Filipe en wij zoeken voor onze kindjes Rae (5) en Lima (2,5) een babysit voor verschillende avonden (+/- 1 a 2 keer per maand). Het is vooral om de kindjes in bed te doen. We wonen in Balegem

De informatie in dit profiel werd verstrekt door Naomi en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Peuter
  • Kleuter
Geen identiteitsbewijs ingediend
Naomi heeft geen identiteitsbewijs ingediend of de fotoverificatiecontroles voltooid. Verificatie is vereist voordat Naomi berichten kan versturen of beantwoorden. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 7 december 2025

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
  • Nanny
  • Onthaalouder
  • Andere ouder (ouders-helpen-ouders)
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
  • Portugees
Als favoriet opgeslagen
24 keer


Locatie

Babysitjob in Balegem, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Maart 2022
Laatste activiteit
Reactiepercentage
0%

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Balegem: Naomi
Uurtarief
€ 8,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.