Babysitjob in Evergem: Sabrina

Sabrina

Babysitjob in Evergem: Sabrina

Sabrina

Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Wij zoeken iemand die onze kleine Felix kan ophalen bij de onthaalmoeder in Kaprijke rond 16u30- 17u00 en naar huis kan brengen in Ertvelde. Felix eet bij thuis komst avond eten, dus dit kan ook voor jou voorzien worden als je dat wilt. Hij gaat slapen rond 19u30, Felix in bed leggen kan soms ook nodig zijn als papa nog niet thuis is. Ik werk in een speciaal shift systeem waardoor ik 5dagen werk..

Kenmerken van de kinderen
  • Verantwoordelijk
  • Geduldig
  • Zorgzaam
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Sabrina en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Leeftijd van kinderen
  • Peuter

Officieel Identiteitsbewijs
Sabrina heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 18 augustus 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Wij zoeken een babysitter die open staat voor

Huisdieren
Huishoudelijke taken

Locatie

Babysitjob in Evergem, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Telefoonnummer
▒▒▒▒▒▒▒▒ 5
Facebook-account
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Februari 2017
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Evergem: Sabrina
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.