Babysitjob in Ittre: Gautier

Gautier

Babysitjob in Ittre: Gautier

Gautier

Uurtarief
€ 11,00/uur
Laatste activiteit:

Automatische vertalingen kloppen misschien niet helemaal.

Jeunes parents chouettes, avec Nikita jeune garçon très sympa et sportif ;)

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Nieuwsgierig
  • Liefhebbend
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Gautier en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Leeftijd van kinderen
  • Baby

Officieel Identiteitsbewijs
Gautier heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 10 april 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
  • Nanny
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Frans
Als favoriet opgeslagen
13 keer


Locatie

Babysitjob in Ittre, Waals-Brabant, Waals Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
April 2026
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
8%
Gemiddelde reactietijd
2 maanden

Deel dit profiel


Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Ittre: Gautier
Uurtarief
€ 11,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.