Babysitjob in Lede: Yonie

Yonie

Babysitjob in Lede: Yonie

Yonie

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

We zijn een jong gezien met 2 kids van 4 en 12 jaar. Rosie is 4 Alec is er 12. Alec is zelfstandig en houdt zichzelf wel bezig, vooral Rosie zal wat aandacht nodig hebben. Alec heeft ook ADHD en een emotie regulatiestoornis

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Spraakzaam
  • Intelligent
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Yonie en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Kleuter
  • Tiener
Kinderen met speciale behoeften
Yonie is op zoek naar iemand die is gecertificeerd in zorg voor kinderen met speciale behoeften. Meer informatie
Type speciale behoeften
  • Aandachtstekort-hyperactiviteitstoornis (ADHD)

Identiteitsbewijs
Yonie heeft een identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 6 augustus 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
7 keer

Wij zoeken een babysitter die open staat voor

Huisdieren

Locatie

Babysitjob in Lede, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Augustus 2026
Laatste activiteit
Reactiepercentage
0%

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Lede: Yonie
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Boekingskosten

Boek en betaal je babysitter in slechts enkele stappen. De boekingskosten bedragen maar 3% van het boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Annuleer tot 60 minuten na de starttijd voor een volledige terugbetaling, bijvoorbeeld als je babysitter niet kan komen. Als je babysitter de boeking in de app annuleert, wordt het bedrag automatisch terugbetaald. Neem bij andere problemen binnen 24 uur na afloop van de boeking contact op met support. We sturen je terugbetalingsaanvraag ter goedkeuring door naar je babysitter.

Vooraf betaald

Betaal wanneer je boekt en ontvang een betalingsbewijs voor elke boeking. Je babysitter ontvangt de betaling meestal 24 uur nadat de boeking is afgelopen.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons supportteam. We helpen je graag.