Babysitjob in Leuven: Ellen

Ellen

Babysitjob in Leuven: Ellen

Ellen

Uurtarief
€ 15,00/uur
Laatste activiteit:

Wij zijn een samengesteld gezin waarbij we de ene week 3 kinderen (7, 12 en 15j) hebben en de andere week 1 kind (7j). We zijn op zoek naar iemand die op Hazel (7j) kan passen. Zij kan niet praten maar is wel heel communicatief. Ze speelt graag maar moet vaak wennen aan nieuwe mensen. Ze is niet helemaal zindelijk dus we zijn op zoek naar iemand die het niet erg vindt om luiers te vervangen en ervaring..

De informatie in dit profiel werd verstrekt door Ellen en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Kinderen met speciale behoeften
Ellen is op zoek naar iemand die is gecertificeerd in speciale zorg voor kinderen. Meer informatie

Officieel Identiteitsbewijs
Ellen heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 11 oktober 2025

Over ons gezin

Op zoek naar
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
12 keer

Wij zoeken een babysitter die open staat voor

Huisdieren

Locatie

Babysitjob in Leuven, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Facebook-account

Activiteiten

Lid sinds
Oktober 2025
Laatste activiteit
Reactiepercentage
60%
Gemiddelde reactietijd
6 dagen

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Leuven: Ellen
Uurtarief
€ 15,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.