Babysitjob in Leuven: Elisa

Elisa

Babysitjob in Leuven: Elisa

Elisa Nieuw

Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Wij zoeken een zorgzame en betrouwbare nanny voor onze dochter Lene. Ze is vriendelijk en makkelijk in de omgang.

Kenmerken van de kinderen
  • Nieuwsgierig
  • Vriendelijk
  • Energiek
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Elisa en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
1
Leeftijd van kinderen
  • Peuter
Geen identiteitsbewijs ingediend
Elisa heeft geen identiteitsbewijs ingediend of de fotoverificatiecontroles voltooid. Verificatie is vereist voordat Elisa berichten kan versturen of beantwoorden. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 6 november 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
  • Nanny
  • Onthaalouder
  • Andere ouder (ouders-helpen-ouders)
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer


Locatie

Babysitjob in Leuven, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
November 2026
Laatste activiteit
Reactiepercentage
0%

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Leuven: Elisa
Elisa
Nieuw
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Boekingskosten

Boek en betaal je babysitter in slechts enkele stappen. De boekingskosten bedragen maar 3% van het boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Annuleer tot 60 minuten na de starttijd voor een volledige terugbetaling, bijvoorbeeld als je babysitter niet kan komen. Als je babysitter de boeking in de app annuleert, wordt het bedrag automatisch terugbetaald. Neem bij andere problemen binnen 24 uur na afloop van de boeking contact op met support. We sturen je terugbetalingsaanvraag ter goedkeuring door naar je babysitter.

Vooraf betaald

Betaal wanneer je boekt en ontvang een betalingsbewijs voor elke boeking. Je babysitter ontvangt de betaling meestal 24 uur nadat de boeking is afgelopen.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons supportteam. We helpen je graag.