Babysitjob in Machelen: Tijs

Tijs

Babysitjob in Machelen: Tijs

Tijs

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Een puberende tweeling van 13 en een lieve kleine broer van 8 die ‘s ochtends begeleiding nodig hebben om hun klaar te maken voor school. Ik vertrek om 6u10 naar mijn werk. De tweeling neemt de bus voor de deur om 7u34 en de kleinste moet naar school gewandeld worden in de straat.

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Creatief
  • Speels
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Tijs en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
3
Leeftijd van kinderen
  • Lagere school
  • Tiener

Officieel Identiteitsbewijs
Tijs heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 5 augustus 2025

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
8 keer


Locatie

Babysitjob in Machelen, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Augustus 2025
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
50%
Gemiddelde reactietijd
6 maanden

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Machelen: Tijs
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.