Babysitjob in Ukkel: Angelina

Angelina

Babysitjob in Ukkel: Angelina

Angelina

Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Automatische vertalingen kloppen misschien niet helemaal.

Ми шукаємо відповідальну няню для нашої родини з двома малюками – активного немовляти та грайливого малюка. Потрібна людина, яка спілкуватиметься англійською, російською чи українською мовами.

Kenmerken van de kinderen
  • Energiek
  • Intelligent
  • Speels
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Angelina en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Aantal kinderen
2
Leeftijd van kinderen
  • Baby
  • Peuter

Officieel Identiteitsbewijs
Angelina heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Wanneer wij een babysitter zoeken

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 25 juli 2026

Over ons gezin

Op zoek naar
  • Babysitter
  • Nanny
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die wij spreken
  • Engels
  • Oekraïens
  • Russisch
Als favoriet opgeslagen
7 keer


Locatie

Babysitjob in Ukkel, Brussel-Hoofdstad, Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Apple-account

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2026
Laatste activiteit
Beantwoorde berichten
25%
Gemiddelde reactietijd
17 minuten

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysits is gratis voor babysitters!
Babysitjob in Ukkel: Angelina
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.