Babysitter in Antwerpen: Shania

Shania

Babysitter in Antwerpen: Shania

Shania

Leeftijd
20
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben shania, ik ben 20 jaar en heb een passie voor kinderen. Ik zit momenteel in mijn laatste jaar leerkracht lager onderwijs. Hierdoor heb ik al heel wat ervaring met kinderen en kan ik ook helpen met huiswerk. Ik hou ervan om interactie te voeren met de kindjes en ervoor te zorgen dat ze zich op hun gemak voelen. Ik vind het geen probleem om mij te verplaatsen.

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Spraakzaam
  • Kalm
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Shania en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 3 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
  • Tiener

Identiteitsbewijs
Shania heeft een identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 26 augustus 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen


Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Antwerpen, Antwerpen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Maart 2024
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Antwerpen: Shania
Leeftijd
20
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.