Babysitter in Antwerpen: Nardjis

Nardjis

Babysitter in Antwerpen: Nardjis

Nardjis

Leeftijd
17
Uurtarief
€ 12,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben een vriendelijke en verantwoordelijke babysitter die graag met kinderen bezig is. Ik zit in het middelbaar onderwijs als studie schoonheidsspecialiste (BSO) en ben gemotiveerd om ouders te helpen door goed voor hun kinderen te zorgen. Ik ben geduldig, zorgzaam en kan goed omgaan met kinderen van verschillende leeftijden. Spelen, samen knutselen, helpen met huiswerk of rustig een verhaaltje..

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Zorgzaam
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Nardjis en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 3 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Kleuter
  • Lagere school

Identiteitsbewijs
Nardjis heeft een identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 27 april 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Schoonheidzorg /haartooi

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Voorlezen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Koken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Antwerpen, Antwerpen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Apple-account

Activiteiten

Lid sinds
Januari 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Antwerpen: Nardjis
Leeftijd
17
Uurtarief
€ 12,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.