Babysitter in Charleroi: Hélène

Hélène

Babysitter in Charleroi: Hélène

Hélène

Leeftijd
30
Uurtarief
€ 11,00/uur
Laatste activiteit:

Automatische vertalingen kloppen misschien niet helemaal.

Bonjour j'ai 30ans j'ai 4 enfants une belle fille de 16 ans que j'eleve depuis c'est 2ans edemi une fille de bientôt 10 ans un garçon de 8ans et une derniere de 21 mois j'ai donc de l'expérience depuis mes 16ans n'hesitez pas à me contacter bonne journée

Kenmerken
  • Kalm
  • Geduldig
  • Zorgzaam
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Hélène en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 11 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Lagere school
  • Kleuter
  • Tiener

Identiteitsbewijs
Hélène heeft een identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 28 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Ja
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Frans

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
Terminé

Mijn babysit-superkrachten

Tekenen
Voorlezen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Koken
Huishoudelijke taken

Locatie

Babysitter in Charleroi, Henegouwen, Waals Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Facebook-account

Activiteiten

Lid sinds
Mei 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Charleroi: Hélène
Leeftijd
30
Uurtarief
€ 11,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.