Babysitter in Dendermonde: Farideh

Farideh

Babysitter in Dendermonde: Farideh

Farideh

Leeftijd
56
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Ik hou van kinderen en werk graag met baby's en kleine kinderen. Ik heb ervaring met de zorg voor baby's en ben goed vertrouwd met hun behoeften en dagelijkse verzorging. Ik ben een rustig, zorgzaam en verantwoordelijk persoon. I love children and enjoy working with babies and young children. I have experience caring for babies and I am very familiar with their needs and daily care. I am a calm, caring,..

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Kalm
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Farideh en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter

Officieel Identiteitsbewijs
Farideh heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie
EHBO-diploma
Farideh geeft aan dat ze een EHBO-certificaat heeft.

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 17 juli 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
  • Perzisch
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Certificeringen voor lesgeven of kinderopvang
Ja
Professionele medische certificeringen
Ja
Onderwijsgegevens
PhD

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Dendermonde, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Mei 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Dendermonde: Farideh
Leeftijd
56
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.