Babysitter in Doornik: Emilie

Emilie

Babysitter in Doornik: Emilie

Emilie

Leeftijd
22
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Automatische vertalingen kloppen misschien niet helemaal.

Je m'appelle Emilie, j'ai 22 ans et je suis jeune diplômée en éducatrice spécialisée. Afin de mettre un peu d'argent de côté, je cherche un petit job et le baby-sitting m'intéresse car j'adore les enfants.

Kenmerken
  • Grappig
  • Enthousiast
  • Empathisch
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Emilie en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Kleuter
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Emilie heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 28 juli 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Frans

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Certificeringen voor lesgeven of kinderopvang
Ja
Onderwijsgegevens
Éducatrice spécialisée

Mijn babysit-superkrachten

Voorlezen


Locatie

Babysitter in Doornik, Henegouwen, Waals Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Augustus 2024
Laatste activiteit

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Doornik: Emilie
Leeftijd
22
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.