Babysitter in Flémalle: Najat

Najat

Babysitter in Flémalle: Najat

Najat

Leeftijd
50
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Automatische vertalingen kloppen misschien niet helemaal.

Femme sociable gentil maman d un enfants j habite a flemalle

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Kalm
  • Zorgzaam
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Najat en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Kleuter
Geen identiteitsbewijs ingediend
Najat heeft geen identiteitsbewijs ingediend of de fotoverificatiecontroles voltooid. Verificatie is vereist voordat Najat berichten kan versturen of beantwoorden. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 6 oktober 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Ja
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij babysitter thuis
Talen die ik spreek
  • Frans

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Certificeringen voor lesgeven of kinderopvang
Ja
Onderwijsgegevens
Pas de formation

Mijn babysit-superkrachten

Muziek
Taal

Ik sta open voor

Huishoudelijke taken

Locatie

Babysitter in Flémalle, Luik, Waals Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
December 2025
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Flémalle: Najat
Leeftijd
50
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.