Babysitter in Gavere: Alicia

Alicia

Babysitter in Gavere: Alicia

Alicia

Leeftijd
24
Uurtarief
€ 13,00/uur
Laatste activiteit:

Hallo! Ik ben Alicia, student kleuteronderwijs in mijn eerste jaar. De opleiding duurt twee jaar en ik heb hier heel bewust voor gekozen. Daarvoor behaalde ik een diploma event- en projectmanagement, maar ik merkte al snel dat dit toch niet helemaal mijn ding was. Werken met kinderen voelt voor mij veel natuurlijker en geeft me veel meer voldoening. Ik heb al heel wat babysitervaring: ik heb twee..

Kenmerken
  • Creatief
  • Vriendelijk
  • Zorgzaam
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Alicia en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 2 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter

Officieel Identiteitsbewijs
Alicia heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 10 februari 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Frans
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Onderwijsgegevens
Event- en Projectmanagement afgestudeerd en bezig met een opleiding kleuteronderwijs

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Gavere, Oost-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Februari 2026
Laatste activiteit
Reactiepercentage
100%
Gemiddelde reactietijd
1 dag

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Gavere: Alicia
Leeftijd
24
Uurtarief
€ 13,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.