Babysitter in Harelbeke: Hafssa

Hafssa

Babysitter in Harelbeke: Hafssa

Hafssa

Leeftijd
19
Uurtarief
€ 9,00/uur
Laatste activiteit:

Heyy! Mijn naam is Hafssa en ik ben 19 jaar. Ik woon in Harelbeke en ik babysit vaak op mijn nichtjes en neefjes. Ik vind het superleuk om met kindjes bezig te zijn en zorg graag voor hen. ❤️ Ik ben door de week beschikbaar van de namiddag tot 's avonds laat. Op vrijdag ben ik de hele dag beschikbaar. In het weekend kan ik zowel 's ochtends als 's avonds babysitten. Ik help jullie kindjes ook graag..

Kenmerken
  • Creatief
  • Enthousiast
  • Zorgzaam
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Hafssa en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 6 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Hafssa heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 4 oktober 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Arabisch
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Onderwijsgegevens
Kinderzorg

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Harelbeke, West-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
November 2021
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Harelbeke: Hafssa
Leeftijd
19
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.