Babysitter in Herent: Firdaous

Firdaous

Babysitter in Herent: Firdaous

Firdaous

Leeftijd
19
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Hallo daar! Ik ben Firdaous en ben 19 jaar en zit in mijn 1ste jaar op het hoge school. Ik heb veel ervaring met kinderen en ben dol op ze. Ik luister naar hun mening en leer hun meer dingen bij. Ik kan heel goed omgaan met ze! Ik ben vriendelijk en respectvol. Ik ben ook zeer behulpzaam en doe graag klusjes als het moet! Ik ben vrij in de weekends en af en toe door heen de week. Voor meer vragen..

Kenmerken
  • Vriendelijk
  • Zorgzaam
  • Empathisch
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Firdaous en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
  • Tiener

Officieel Identiteitsbewijs
Firdaous heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 7 februari 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Voortgezet onderwijs
Onderwijsgegevens
6de middelbaar

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Herent, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Telefoonnummer
▒▒▒▒▒▒▒▒ 96
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Februari 2024
Laatste activiteit
Reactiepercentage
0%

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Herent: Firdaous
Leeftijd
19
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.