Babysitter in Heusden-Zolder: Liese

Liese

Babysitter in Heusden-Zolder: Liese

Liese

Leeftijd
19
Uurtarief
€ 11,00/uur
Laatste activiteit:

Ik vind het heel leuk om met kindjes om te gaan en daarom zou ik ook graag in mijn vrije tijd om iets bij te verdienen op kindjes passen. Ik heb een neefje van 10 en nichtje van 6 waar ik regelmatig op babysit.

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Vriendelijk
  • Enthousiast
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Liese en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 3 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Liese heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 21 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen


Mijn babysit-superkrachten

Tekenen
Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren

Locatie

Babysitter in Heusden-Zolder, Limburg, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2022
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Heusden-Zolder: Liese
Leeftijd
19
Uurtarief
€ 11,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.