Babysitter in Kapellen: Floor

Floor

Babysitter in Kapellen: Floor

Floor

Leeftijd
21
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Hey ! Mijn naam is Floor Ik ben 21 jaar Ik heb al een beetje ervaring met babysitten op peuters en kleuters. Ik ben een behulpzaam persoon die graag mensen helpt. Ik vind het leuk om boekjes voor te lezen aan kindjes. Ik heb kindjes graag want ze zijn gewoon schatjes ❤. Ik heb al een beetje ervaring met peuters door mijn stage in een crèche. Ik ben beschikbaar in het weekend zaterdag avond en zondag..

De informatie in dit profiel werd verstrekt door Floor en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar

Identiteitsbewijs
Floor heeft een identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 16 oktober 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
3 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Postsecundair onderwijs
Onderwijsgegevens
Verzorging

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Voorlezen
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Kapellen, Antwerpen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Facebook-account
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
September 2020
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Kapellen: Floor
Leeftijd
21
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.