Babysitter in Leuven: Bente

Bente

Babysitter in Leuven: Bente

Bente

Leeftijd
18
Uurtarief
€ 9,00/uur
Laatste activiteit:

Hallo, Mijn naam is Bente. Ik ben 17. Ik heb autisme en volg een ketogeen dieet voor mijn epilepsie maar die is helemaal onder controle dus zou geen probleem worden. Ik wil graag babysitten om famillies te helpen dat hulp nodig hebben en ik vind het heel fijn om met kinderen om te gaan.

Kenmerken
  • Creatief
  • Spraakzaam
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Bente en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter

Officieel Identiteitsbewijs
Bente heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 13 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Basisonderwijs
Onderwijsgegevens
Ik zit nog in het middelbaar

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken

Locatie

Babysitter in Leuven, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Januari 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Leuven: Bente
Leeftijd
18
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.