Babysitter in Middelkerke: Deneve

Deneve

Babysitter in Middelkerke: Deneve

Deneve

Leeftijd
57
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben een spontane,dynamische en sociale vrouw. Ik hou van kinderen. Ik hou gewoon van het leven.

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Grappig
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Deneve en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Kleuter
  • Lagere school
Geen identiteitsbewijs ingediend
Deneve heeft geen identiteitsbewijs ingediend of de fotoverificatiecontroles voltooid. Verificatie is vereist voordat Deneve berichten kan versturen of beantwoorden. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 17 augustus 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Frans
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Basisonderwijs
Onderwijsgegevens
Technische onderwijs opvoedster voor kinderen

Mijn babysit-superkrachten

Voorlezen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Middelkerke, West-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Juli 2021
Laatste activiteit
Reactiepercentage
0%

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Middelkerke: Deneve
Leeftijd
57
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.