Babysitter in Nijlen: Flore

Flore

Babysitter in Nijlen: Flore

Flore

Leeftijd
15
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid van Babysits om dit volledige profiel te bekijken.

Laatste activiteit:

Een vrolijke jonge dame die graag een extra centje verdiend en daar graag voor wil werken dit door op kindjes te passen want dit is helemaal mijn ding. Dit is mijn tweede werkervaring, ik werk nu ook in de cafetaria in het zwembad in Nijlen. Ik volg economie op school in Lier. Ik sport 3x per week bij de u16 meisjes van lyra lierse. Ook ben ik een gepassioneerde chiro meid.

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Sportief
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Flore en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Identiteitsbewijs
Flore heeft een identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 4 juli 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen


Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Spelletjes

Ik sta open voor

Koken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Nijlen, Antwerpen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
November 2024
Laatste activiteit
Reactiepercentage
100%
Gemiddelde reactietijd
1 dag

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Nijlen: Flore
Leeftijd
15
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.