Babysitter in Rumst: Xavier

Xavier

Babysitter in Rumst: Xavier

Xavier

Leeftijd
16
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid van Babysits om dit volledige profiel te bekijken.

Laatste activiteit:

Ik ben Xavier en ik ben net 16 geworden. Ik ben geïnteresseerd in nieuwe ervaringen en in de natuur. Ik zit in een scouts en ik ben de baas van een groepje kinderen van 12-15 jaar. ik heb nog geen job maar ik ben wel op zoek en voor de rest heb ik geen opleiding gehad. Ik wil later ook graag kinderen en daarom zou ik graag willen babysitten omdat ik dan al met kleinere kinderen kan omgaan.

Kenmerken
  • Creatief
  • Vriendelijk
  • Kalm
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Xavier en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Lagere school
  • Tiener
  • Kleuter

Officieel Identiteitsbewijs
Xavier heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 7 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Postsecundair onderwijs
Onderwijsgegevens
Ik doe scouts waar ik wel voor 12 tot 15 jarige kinderen zorg

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Rumst, Antwerpen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Juni 2026
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Rumst: Xavier
Leeftijd
16
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.