Uittreksel uit het strafregister

We willen dat je erop kunt vertrouwen dat mensen op Babysits betrouwbaar zijn.

Een manier waarop we dat doen is door gebruikers in België een "Uittreksel uit het strafregister" te laten verstrekken.

Als er "gecontroleerd" staat bij een babysitter, betekent dit dat deze persoon het document heeft toegevoegd en dat het gecontroleerd is op echtheid door Babysits.

Is het toevoegen van een document veilig?

Zodra Babysits het document heeft beoordeeld, wordt het van onze servers verwijderd. Wat de reden ook is, je document zal nooit worden gedeeld met iemand anders die Babysits gebruikt of met derden.

Hoe wordt een document gecontroleerd?

Gebruikers maken foto's van fysieke documenten met hun desktop- of mobiele telefooncamera en sturen deze naar Babysits. Een werknemer bij Babysits probeert te achterhalen of het document echt is. Toegevoegde documenten mogen niet ouder zijn dan 2 jaar en mogen niet verlopen zijn.

Het voltooien van deze procedure betekent niet dat een babysitter goedgekeurd is, garandeert niet de authenticiteit van het document met 100% zekerheid en is geen garantie dat interactie met hen veilig zal zijn. Gebruik altijd je eigen gezonde verstand en volg onze veiligheidstips.