Babysitter in Leuven: Isabelle

Isabelle

Babysitter in Leuven: Isabelle

Isabelle

Leeftijd
59
Uurtarief
€ 15,00/uur
Laatste activiteit:

Beste Ik ben een zorgzame mama van een dochter van 23j. Ik hou enorm van kinderen en ben er graag mee bezig. Van schoolwerk tot verhaaltjes voorlezen bij het slapen gaan. Gezien mijn leeftijd heb ik ervaring met kinderen van alle leeftijden. Vraag gerust naar meer info. Misschien tot snel. Groetjes

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Zorgzaam
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Isabelle en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
> 11 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school

Officieel Identiteitsbewijs
Isabelle heeft een identiteitskaart ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 29 juni 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Ja
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Onderwijsgegevens
Accountancy

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Leuven, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Officieel Identiteitsbewijs
E-mailadres

Activiteiten

Lid sinds
Maart 2026
Laatste activiteit
Reactiepercentage
100%
Gemiddelde reactietijd
2 uur

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Leuven: Isabelle
Leeftijd
59
Uurtarief
€ 15,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.