Babysitter in Leuven: Lisanne

Lisanne

Babysitter in Leuven: Lisanne

Lisanne

Leeftijd
26
Uurtarief
€ 10,00/uur
Laatste activiteit:

Favoriet van gezinnen

Volgens gezinnen een van de populairste babysitters op Babysits. Meer informatie

Mijn naam is Lisanne en ik ben een 26-jarige studente met een grote liefde voor de wereld van kinderen. Ik babysit al sinds mijn 15 jaar bij kinderen van zo klein als 2 maand tot tieners, en ben in het bezit van een diploma als kleuterleerkracht en binnenkort de master psychologie (optie kinderen en jongeren). Ik ben helaas niet beschikbaar voor vaste uren doorheen de week komend schooljaar, maar..

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Zorgzaam
  • Empathisch
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Lisanne en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Uurtarief
€ 10,00/uur
Ervaring
> 11 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Baby
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
  • Tiener
Ervaring met kinderen met speciale behoeften
Lisanne geeft aan gecertificeerd te zijn in speciale zorg voor kinderen. Meer informatie
Specifieke ervaring
  • Aandachtstekort-hyperactiviteitstoornis (ADHD)

Identiteitsbewijs
Lisanne heeft een identiteitsbewijs ingediend en de fotoverificatiecontroles voltooid. Meer informatie
Uittreksel uit het Strafregister - Model 2
Lisanne heeft een Uittreksel uit het Strafregister - Model 2 ingediend en Babysits heeft de verificatiecontroles voltooid. Meer informatie
Uitgegeven op: 7 mei 2026
Vervalt op: 6 augustus 2026

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 3 augustus 2026

Over mij

Rijbewijs
Ja
Auto
Ja
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
18 keer

Onderwijs en certificeringen

Opleidingsniveau
Hoger onderwijs
Onderwijsgegevens
Animatordiploma, Humane wetenschappen, Kleuteronderwijs, Toegepaste psychologie, Master Psychologie

Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Tekenen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huiswerkbegeleiding

1 Referentie

Ons systeem neemt spontaan een snackpauze en kon niet voltooien wat je vroeg. Dit is tijdelijk, probeer het alsjeblieft opnieuw.
Lid verwijderd

Lid verwijderd

Familielid
December 2018

Lisanne is mijn jongere zus en heeft ondertussen al enkele jaren ervaring als babysitter. Momenteel studeert ze kleuteronderwijs, een rich..

Referentie


Locatie

Babysitter in Leuven, Vlaams-Brabant, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

Identiteitsbewijs
E-mailadres
Facebook-account
Google-account
LinkedIn-account

Activiteiten

Lid sinds
Oktober 2018
Laatste activiteit
Reactiepercentage
100%
Gemiddelde reactietijd
1 uur

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Leuven: Lisanne
Leeftijd
26
Uurtarief
€ 10,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Boekingskosten

Boek en betaal je babysitter in slechts enkele stappen. De boekingskosten bedragen maar 3% van het boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Annuleer tot 60 minuten na de starttijd voor een volledige terugbetaling, bijvoorbeeld als je babysitter niet kan komen. Als je babysitter de boeking in de app annuleert, wordt het bedrag automatisch terugbetaald. Neem bij andere problemen binnen 24 uur na afloop van de boeking contact op met support. We sturen je terugbetalingsaanvraag ter goedkeuring door naar je babysitter.

Vooraf betaald

Betaal wanneer je boekt en ontvang een betalingsbewijs voor elke boeking. Je babysitter ontvangt de betaling meestal 24 uur nadat de boeking is afgelopen.

Onze ondersteuning

Neem op elk moment contact op met ons supportteam. We helpen je graag.