Babysitter in Roeselare: Babette

Babette

Babysitter in Roeselare: Babette

Babette

Leeftijd
18
Uurtarief
€ 9,00/uur
Laatste activiteit:

Ik ben een enthousiaste en verantwoordelijke babysitter met een passie voor kinderen. Hoewel ik nog niet over veel ervaring beschik, ben ik creatief en vriendelijk en ik heb al veel tijd doorgebracht met kinderen in de leeftijdsgroepen van peuter tot basisschoolkind. Ik kan kinderen helpen met taal, knutselen, muziek en spelletjes, en ik ben ook comfortabel met huisdieren, koken, huishoudelijke taken..

Kenmerken
  • Verantwoordelijk
  • Creatief
  • Vriendelijk
De informatie in dit profiel werd verstrekt door Babette en niet gecontroleerd door Babysits, tenzij anders vermeld.

Ervaring
< 1 jaar
Ervaring met leeftijd(en)
  • Peuter
  • Kleuter
  • Lagere school
Geen officieel identiteitsbewijs ingediend
Babette heeft geen identiteitskaart ingediend of de fotoverificatiecontroles voltooid. Verificatie is vereist voordat Babette berichten kan versturen of beantwoorden. Meer informatie

Beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Bijgewerkt: 26 april 2026

Over mij

Rijbewijs
Nee
Auto
Nee
Heeft zelf kinderen
Nee
Roker
Nee
Voorkeur babysitlocatie
Bij gezin thuis
Talen die ik spreek
  • Engels
  • Nederlands
Als favoriet opgeslagen
1 keer

Onderwijs en certificeringen


Mijn babysit-superkrachten

Knutselen
Voorlezen
Muziek
Taal
Spelletjes

Ik sta open voor

Huisdieren
Koken
Huishoudelijke taken
Huiswerkbegeleiding

Locatie

Babysitter in Roeselare, West-Vlaanderen, Vlaams Gewest
Bezig met laden...

Verificaties

E-mailadres
Google-account

Activiteiten

Lid sinds
Juni 2024
Laatste activiteit

Deel dit profiel



• Meld je gratis aan

Ben je er klaar voor?

Babysitter in Roeselare: Babette
Leeftijd
18
Uurtarief
€ 9,00/uur

Word lid en maak wat leuke plannen

Ledenbescherming

Door via Babysits te boeken, kunnen we je betaling beschermen en tussenbeide komen als er iets misgaat. De kosten bedragen 3% van het totale boekingsbedrag voor Premium-leden en 15% voor niet-Premium-leden.

Terugbetalingen

Als je babysitter annuleert of niet komt opdagen, betalen we je betaling volledig terug. Je kunt annuleren voordat de boeking begint of tot 60 minuten na de starttijd. Neem binnen 24 uur na het einde van een boeking contact met ons op als er een probleem was. We beoordelen dan je verzoek en beslissen over een terugbetaling.

Vooraf betaald

Je betaling wordt geregeld wanneer je boekt, dus je hoeft op de dag zelf niet te betalen. De babysitter wordt 24 uur na afloop van je boeking betaald, zodat je de tijd hebt om contact op te nemen als er iets misging.

Onze ondersteuning

Ons supportteam helpt bij het oplossen van boekingsproblemen of geschillen. Neem contact met ons op als er iets niet naar verwachting verloopt.